Ecellent Guards Walker's
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ecellent Guards Walker's [EGW]
 
PříjemPortálGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sorry Lidi:(

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
RmanWalk




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 01. 10

Sorry Lidi:( Empty
PříspěvekPředmět: Sorry Lidi:(   Sorry Lidi:( EmptyWed Feb 24, 2010 11:46 am

Lidi... jak vite(nencu se vymlouvat)měl jsem problémy:( je škoda že jsem tady dlouho nebyl nevěděl sjem o ničem jak o tech battlech tak o konci v teto crew Herolda a Nikera.... hje to škoda strati tak dobre walkeri kvůli měSad chtěl bych je tu z5 ale je to jejích rozhodnutí nikoho nebudu překecávat ani držet násilím... každý kdo chce být v crew tak bud dá tryout a kdo nece tak lehce odejde... necu byt pičus ale byl bych rád aby tady napsal Herold a Niker jestli doopravdy odcházejí na 100%, jestli jo a časem se rozhodnou že chcou jit z5 tak vám napišu NASER TE SI!!!!!! nebude tady nikdo z crew dělat holubník.... tedka jak už mam volnost tak se postaram o to aby se tu par walkeru z FM a okoli dostalo... tedka trenuju na AG a pak jestli ho dam pujdu na PMW...ale to až časem... jestli cete něco mit z teto crew... tak udělame všichni ty battl crew jak už se tady psalo každy na svuj battle odevzda vidko a až to zkonči tak pak domluvim battly s jinyma Leadrama z jiné crew na battly at jsme vyrazní... a musim vydět i vaši snahu jak tady na strankach tak hlavně ve VIDEICH... prostě chcu dat battle protzi jine crew až budu mit jistotu že mám walkery na dobre urovni(neřikam že tedka nejste)a bude te žit c-walkem a ne ho dělat jenom kvuli tomu aby jste si udělali respekt před lidma...battly budou až se nebudete mezi sebou srat a budete se navzajem držet (myšleno jak jsem kdysy zmínil DÁVAT KOMENTY JAK TADY TAK NA YTB). Tak na závěr: Herolde a Nikere napište jestli končite... vy se snažte at date vidka na battle naši crew.. a pak ti až bude vše ok dame battle proti jine crew.... Peace RmanWalk
Návrat nahoru Goto down
CreeB

CreeB


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 02. 10
Age : 29
Location : KolešCity/RakoCity (Rakovník)

Sorry Lidi:( Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sorry Lidi:(   Sorry Lidi:( EmptyWed Feb 24, 2010 4:05 pm

ok.. já bych to tady teda nechal.. jeste počkáme co řekne byte..
Návrat nahoru Goto down
http://www.respekt.wzona.cz
 
Sorry Lidi:(
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ecellent Guards Walker's :: The newest-
Přejdi na: